biuro@brokerhipoteczny.com.pl+48 502 793 858

Oferta kredytowa.

Kredyt hipoteczny

Kredyty na zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym i wtórnym. Udzielane do 100% wartości zakupu. Oferta dopasowana do Waszych oczekiwań. Pełna obsługa transakcji łącznie ze sprawdzeniem stanu prawnego nieruchomości.

Kredyt budowalany

Kredyt na budowe domu na gruncie własnym lub dewelopera, zakup budowanego lokalu mieszkalnego. Bierzemy udział w kosztorysowaniu inwestycji i ustalaniu harmonogramów budowy na kosztorysach bankowych.

Kredyt remontowy

Na modernizacje lub remont własnej nieruchomości. Bez konieczności udokumentowania wydatków fakturami.

Kredyt refinansowany

Kredyt na spłate zobowiazań zabezpieczony hipoteka na posiadanej nieruchomości

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka na dowolny cel zabezpieczona hipoteką na posiadanej nieruchomości własnej

Kredyty komercyjne

Kredytowanie budowy lub zakupów pensjonatów, hoteli, lokali użytkowych i nieruchomości komercyjnych o przeznaczeniu innym niż mieszkalne.

Specjalizacja

Dochody z zagranicy.

Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze klientów uzyskujących dochody za granicą. Całość dokumentacji uzyskujemy drogą mailowa i pocztą. Szczegóły ustalamy i wyjaśniamy poprzez komunikatory internetowe : skype i facebook. Załatwiamy tłumaczenia w Polsce. Dołącz do zadowolonych kredytobiorców.

Kredyt hipoteczny.

To nasza specjalność. Za nami sa już setki udzielonych kredytów. Kazdy z nich inny, każdy z nich udzielony dzięki naszej pomocy. Najpierw na stanowiskach doradców w banku, następnie podczas kierowania zespołem sprzedażowym i w centrali banku kończąc. Znamy dokładnie każdy etap analizy kredytowej i znamy ludzi w bankach, którzy mogą nam pomóc.

dokumenty

Współpraca

Zapraszamy do współpracy partnerów - biura nieruchomości, osoby fizyczne, agentów ubezpieczeniowych. Umowy współpracy przewidują wynagrodzenie dla partnerów za oferowanie produktów kredytowych.

Umowa